Prowadzimy w Piastowskiej Lidze Szkolnej

Szkolne reprezentacje chłopców oraz dziewcząt wygrały zawody w ramach Piastowskiej Ligi Szkolnej. To kolejne sukcesy w tym roku. W nagrodę będą reprezentowały Piastów w zawodach powiatowych. Aktualnie nasza szkoła wyraźnie prowadzi w klasyfikacji szkół i zmierza po trzeci z rzędu tytuł dla najlepszej szkoły podstawowej w mieście. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skład reprezentacji dziewcząt:
Tchórzewska Julia, Górska Natalia, Podgórna Wiktoria, Lemiesz Taisa, Chlibiuk Marcelina, Pokorska Bogna, Szatkowska Julia, Sowińska Anna, Brząkała Oliwia

Skład reprezentacji chłopców :
Biela Mateusz, Kulesza Kuba, Baran Jakub, Pokropek Kacper, Luberski Jan, Zięba Maks, Wujek Mateusz, Rybkiewicz Przemysław, Zakrzewski Dominik.

Trenerem reprezentacji jest Piotr Kapuściński

 

Scroll to Top