Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla uczniów to niezwykły dzień. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości.

W dniu 1 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci z klas 0 – III bawiły się w godzinach od 14.00 do 16.30 , a klasy IV – VII od 17.00 do 19.30.  Zabawę  prowadzili dwaj profesjonalni DJ-je zaproszeni przez rodziców, którzy od pierwszych taktów muzyki zachęcali dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych.  Jak na bal karnawałowy przystało dzieci miały na sobie ciekawe barwne kostiumy, nie zabrakło wróżek, księżniczek, rycerzy, bohaterów „Gwiezdnych wojen” i wiele innych postaci. Podczas wspaniałej zabawy tanecznej była możliwość zrobienia sobie zdjęć, a w czasie przerwy uczniowie zostali poczęstowani tortem z Cukierni „Olczak i Syn”. W tym miejscu chcemy szczególnie podziękować Panu Janowi Olczakowi za podarowanie dwóch wspaniałych i pysznych tortów dla naszych uczniów. Dziękujemy również Radzie Rodziców za pomoc w organizacji balu. Do tańca porywała nas muzyka w rytmie samby, rumby oraz disco. Następny bal już za rok.

 

Agnieszka Opiatowska

Marta Motylewska

 

Tu wpisz tekst

Scroll to Top