Czytanie na dywanie”, kolejne spotkania z rodzicami w klasie 1

Rodzice uczniów klasy 1a kontynuują akcję głośnego czytania ciekawych książek. W kręgu, na dywanie, czytały dzieciom Pani Katarzyna Kuc oraz Aleksandra Buchta –Galińska.

W grudniu Pani Aleksandra wprowadziła nas w świąteczny czas opowiadaniami   z książki pt: „Ksiądz Twardowski dzieciom”. Dopełnieniem spotkania była możliwość wykazania się wiedzą, ponieważ kolejną książką  były „Zagadki dla dzieci” z którymi uczniowie świetnie sobie poradzili.

Podczas spotkania z mama Julki, Panią Katarzyną słuchaliśmy opowiadań z książki pt: „Moje prawa, ważna sprawa!”.Książka ta  uzmysławia dzieciom, jakie są ich prawa, obowiązki i przywileje. Dodatkową atrakcją wizyty  było wprowadzenie uczniów w świat liczb. Pani Katarzyna opowiedziała nam o zawodzie księgowej. Dowiedzieliśmy się m.in. co to jest VAT i okazało się , że z watą ma niewiele wspólnego.

Dziękujemy za miłe spotkania i zapraszamy na kolejne!

Iwona Krysińska

 

Scroll to Top