Czekamy na głosy -akcja „Wzorowa łazienka”

Witamy serdecznie !

Prosimy o głosowanie na wzorową łazienkę.

Dzięki Państwa głosom dzieci mogą mieć wyremontowaną łazienkę albo zapas środków czystości.

Głosowanie jest proste:

Wchodzimy na stronę www.wzorowalazienka.pl

Otwieramy zakładkę głosowanie. Wpisujemy miasto Piastów i wybieramy naszą szkołę. Klikamy na  Oddaj głos. Akceptujemy Regulamin i wpisujemy swojego maila i klikamy wyślij. Na maila otrzymamy kod który należy wpisać i kliknąć wyślij.

Punkty możemy zbierać z paragonem 1praragon = 20 głosów

„Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę            w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły.”

Dziękujemy w imieniu uczniów

Opiekunowie SU w SP 1  Joanna Kalwajtys-Chłosta      i Marta Motylewska