Wkrótce Święto Szkoły oraz Tydzień Talentów i Pasji

11.05.2017r. Szkoła Podstawowa nr1 będzie obchodziła swoje święto pod hasłem  „Chodźmy razem”. W tym roku świętujemy również  15- lecie integracji w naszej szkole. Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień przyniesie nam wszystkim wiele radości i energii do dalszej pracy.

Tradycyjnie w dniach 8 – 12 maja w naszej szkole odbędzie się Tydzień Talentów i Pasji.  Przez cały tydzień uczniowie klas młodszych i starszych będą mogli zaprezentować swoje liczne talenty i zainteresowania oraz podziwiać zmagania  i prace naszych uczniów. Wszystkich chętnych  zapraszamy, aby zgłosili  się do wychowawców  do dnia 28.04.2017r.  w celu deklaracji swego udziału w przeglądzie. W tym tygodniu w naszej szkole na holu głównym i stronie internetowej SP1 będziemy mogli podziwiać wystawę prac plastycznych p. Ireneusza Wierzbowicza przeznaczoną na aukcję dla Ani Ługowskiej. Prace zostaną tez wystawione na licytacje internetową.

Alina Lewczuk

 

Scroll to Top