Wiosna , wiosenka… – w mym sercu piosenka

24-go marca w piastowskiej „Jedynce” po raz kolejny pojawiła się wiosna. Tego dnia powitała uczniów klas 1-3 z pomocą „zerówkowiczów”.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały przedstawienie, w którym wcielając się w rolę wróżek, zwierząt budzących się z zimowego snu oraz wiosennych kwiatów, opowiedziały o ożywającej przyrodzie oraz zmianach zachodzących dookoła, każdego dnia. Pokaz ożywiły wiosenne piosenki pełne pozytywnej energii, wprawiające w taneczny nastrój. Radość dzieci dodatkowo rozpromieniła atmosferę i na dobre pożegnaliśmy zimę. Uśmiech towarzyszył całej publiczności. Będąc na sali, z pewnością dało się odczuć klimat wiosny i nadchodzących cieplejszych dni.  Takie rozpoczęcie kolorowej pory roku, przypadło do gustu starszym, jak i młodszym uczestnikom. Nauczyciele uhonorowali urzekające wystąpienia dzieci wieloma pochwałami, a publiczność oklaskami.

Dziecięce ubranka były tego dnia niezwykłe, magia baśni urzekła wszystkich. Publiczność na powitanie wiosny także dobrała odpowiednie stroje. Wśród widzów pojawiło się wiele pogodnych stylizacji, w których królował kolor zielony. Tego dnia cała społeczność szkoły była uradowana… oby tak dalej.

Paulina Płuciennik

Scroll to Top