Nasz bal karnawałowy

Jak co roku, w naszej jedyneczce  odbył się kolejny bal karnawałowy. W piątek 3 lutego 2017  od godziny 17.00 do 19.30 uczniowie klas 4-6 bawili się przy dźwiękach ulubionych i popularnych wykonawców muzyki pop, rock, hip. Dzięki wsparciu Rady Rodziców bal poprowadzili dwaj D. J-e z  „Brygady RR”, którzy swoimi pomysłami na zabawy taneczne integrowali uczestników.  Również dzięki rodzicom uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcia w fotobudce. W czasie krótkich przerw klasy mogły udać się do swoich sal na poczęstunek.


Byliśmy pozytywnie zaskoczeni obecnością licznej grupy uczniów i nauczycieli  przebranych w oryginalne stroje. W otoczeniu balonów i serpentyn, czas zabawy upłynął bezpiecznie, przyjemnie choć niestety … szybko. Mamy nadzieje, że będziecie miło wspominać ten wieczór a kolejny bal już za rok.

Dziękujemy rodzicom za współpracę w organizacji balu i przedstawicielom SU za pomoc w dekoracji i sprzątaniu holu.

Autor: Joanna Kalwajtys-Chłosta opiekun SU.

Scroll to Top