Mikołajki 2016

6 grudnia, jak co roku, do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj z koszem pełnym słodkich niespodzianek. Uczniowie w klasach niecierpliwie czekali na przybycie tak zacnego gościa. Na holach i w salach lekcyjnych pojawiły się świąteczne dekoracje. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój.

Chcemy serdecznie podziękować Mikołajowi za wspaniały prezent – stoliki i pufy do gier planszowych oraz „planszówki”. Dzięki nim nasi uczniowie będą mogli w sposób bardzo atrakcyjny spędzać przerwy. Samorząd Uczniowski pracuje nad zasadami korzystania z miejsc do gier planszowych, a więc już niedługo zaprosimy dzieci do wspólnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz rozwoju i wychowania dzieci.

Maria Zielińska

Scroll to Top