Bal karnawałowy 2016

21 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Uczniowie z klas młodszych naszej szkoły oraz filii bawili się od 14.00 do 16.30. Nasz szkolny hol, który przemienił się w salę balową, pełen różnobarwnych balonów i serpentyn zapraszał do wspólnej zabawy. Jak zwykle rodzicom i dzieciom nie zabrakło fantazji w przygotowaniu strojów i masek. Można było zobaczyć piratów, strażaków, rycerzy, kowbojów, wojowników Nindża, kucharzy, księżniczki, cyganki, biedronki, Indianki i wiele innych postaci z bajek i filmów. Kolorowe stroje, maski oraz taneczna muzyka tworzyły wspaniałą atmosferę. Na balu nie zabrakło też konkursów, w których każda klasa odniosła sukces w jakiejś kategorii. Do zabawy włączyli się jak zwykle nauczyciele i rodzice. W przerwie był czas na słodki poczęstunek w klasach oraz chwila na wspólne klasowe zdjęcie.

Barbara Przybylska wychowawczyni kl.3d

Uczniowie klas IV – VI bawili się przy dźwiękach znanych wykonawców muzyki pop, rock i metal od godziny 17.00 do 19.30. Zabawę prowadzili dwaj profesjonalni DJ-je zaproszeni przez rodziców. Dominowały: księżniczki, rycerze, bohaterowie filmu Star Wars. W czasie zabawy starszych uczniów wręczono klasowe serca walentynkowe oraz wybrano Miss i Mistera Balu w kategorii: najciekawsze przebranie. Zostali nimi Patrycja Heleniak z 5a w stroju zombie własnego pomysłu i wykonania oraz Fanciszek Kalus z 4c w stroju Lorda Vadera. Otrzymali oni słodką nagrodę.

Nie zabrakło również poczęstunku i orzeźwiających napojów dla zmęczonych maratonem tanecznym uczniów w salach lekcyjnych.

Byliśmy mile zaskoczeni obserwując wspaniałą, wspólną zabawę wszystkich uczestników wraz z nauczycielami od początku zabawy.

Następny Bal już za rok.

Joanna Kalwajtys-Chłosta –opiekun SU

Scroll to Top