XII Dzień Tabliczki Mnożenia

W naszej szkole 7 października  obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Wszyscy uczniowie aktywnie dokonywali obliczeń, mierzyli się z czasem w quizach matematycznych, pokonywali kolejne etapy stacji zadaniowych, walcząc o tytuł szkolnego Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Konkurencje  sportowe łączyli z  pokazywaniem swoich umiejętności  matematycznych w zakresie mnożenia.
Najlepszy wynik w szkolnym Quizie zdobyła Klasa 5a.
W konkurencjach indywidualnych mistrzem okazał się Radosław Burda z klasy 4c. Tuż po nim Bartosz Burda z 4c, Ryszard Kłosak z 5b, Denys Syvak z 8d i Dominik Run z klasy 4a.
Całość zawodów wsparły swą skrupulatnością a zarazem miłą zachętą do wspólnych zmagań,  osoby z  ze szkolnego Wolontariatu – uczniowie klasy 8a i 8c.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, dobrą zabawę, włożony trud w pomysłową, matematyczną,  różnorodną dekorację szkoły, a przede wszystkim za usprawnianie umiejętności mnożenia liczb.

Renata Pietrzak