Wyniki konkursów na Dzień Ziemi

Z ogromną przyjemnością chcemy podziękować wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie z okazji Dnia Ziemi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszonych prac oraz ich wysokiej jakości. Wasza kreatywność i pomysłowość zrobiły na nas ogromne wrażenie!

Wszystkie prace wspaniale oddają istotę tego ważnego święta – jak ważne jest dbanie o naszą planetę i jej zasoby. Wasze prace zainspirowały nas do dalszej pracy nad ochroną środowiska i przypomniały nam, że każda mała zmiana w naszym codziennym życiu może mieć znaczący wpływ na nasze otoczenie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a poniżej zamieszczamy listę laureatów w poszczególnych kategoriach:

• Plastyczna –  Moje wymarzone miejsce na Ziemi
  1. Yana Klimovich, Anna Stasiak i Adam Stasiak
  2. Helena Kłopotowska, Hanna Madej
  3. Wiktor Stajniak, Noemi Bielawska
  • Mistrz recyklingu – Nadaj rzeczom drugie imię
  1. Aleksander Sachnowski, Jan Telech
  2. Lena Jastrzębska
  3. Adrianna Musiałkiewicz, Joanna Pietrzak
  • Fotograficzna – Piękno matematyki, fizyki ukazane w przyrodzie
  1. Michał Korsak
  2. Alicja Strzelińska
  3. Mikołaj Biliński
  • Techniczna – Wykonaj pojemnik na baterie
  1. Kacper Górski, Anna Stasiak
  2. Mateusz Rzeczkowski, Alicja Strzelińska
  3. Jan Szymczak, Witold Skonieczny
  • Literacka – List do mieszkańców swojej miejscowości z prośbą o segregowanie śmieci lub Czy warto kupować mniej?
  1. Michał Zakrzewski
  2. Aleksandra Janiszewska, Emilia Mnich
  3. Izabela Krzemińska, Zofia Aniszewska
  • Najciekawszy strój ekologiczny wykonany z surowców wtórnych
  1. Ada Michalska, Natalia Ryczko, Alicja Sobczyńska
  2. Amelia Aniszewska, Kazimierz Sękowski, Ada Amil
  3. Nina Skrobot, Kamila Matecka, Maja Jaśkiewicz

Jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć i cieszymy się, że możemy dzielić się nimi z całą społecznością szkoły.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców, Rodzicom, Sponsorom, którzy przyczynili się do sfinansowania nagród za konkurs. Wasze wsparcie było kluczowe dla sukcesu konkursu i nie moglibyśmy osiągnąć takiego wyniku bez Waszej pomocy. Dzięki Państwa hojności, mogliśmy zapewnić nagrody dla wszystkich zwycięzców.

ROZDANIE NAGRÓD 14 CZERWCA !!!!

Organizatorzy:
Anna Ledzion-Broniszewska