BIBLIOTEKA

Godziny pracy biblioteki:

poniedziałek – 8.00-15.15
wtorek – 8.00-16.15
środa – 8.00-16.15
czwartek – 8.00-15.30
piątek – 8.00-16.00

W naszej bibliotece pracują:

p. Magdalena Tarabasz
p. Magdalena Horbot
p. Maria Zielińska

Dyżury:

         Magdalena Tarabasz     Magdalena Horbot

pon.           8.00-15.15                                  –
wt.              8.00-14.00                        13.30-16.15
śr.               8.00-12.15                         10.30-16.15
czw.            8.00-14.00                        12.30-15.30
pt.               8.00-14.30            9.30-11.30; 14.30-16.00

 

LEKTURY

  1. H.Ch. Andersen – baśnie
  2. J. Brzechwa – wiersze
  3. D. Wawiłow – Najpiękniejsze wiersze
  4. J. Tuwim – wiersze
  5. W. Cichoń – Cukierku, ty łobuzie
  6. L. Kołakowski – Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?
  1. J. Bednarek – Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
  2. Cz. Centkiewicz – Zaczarowana zagroda
  3. M. Terlikowska – Drzewo do samego nieba
  4. Ł. Wierzbicki – Afryka Kazika
  5. J. Porazińska – Szewczyk Dratewka
  6. W. Chotomska – Dzieci Pana Astronoma
  1. L. Kołakowski „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”
  2. M. Terlikowska „Drzewo do samego nieba”
  3. B. Tylicka „O krakowskich psach i kleparskich kotach. Polskie miasta w baśni i legendzie”
  4. M. Kruger „Karolcia”
  5. A. Frączek „Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą”
  6. J. Tuwim – wiersze
  1. J. Brzechwa – Akademia Pana Kleksa
  2. J. Christa – Kajko i Kokosz
  3. C. Collodi – Pinokio
  4. R. Dahl – Charlie i fabryka czekolady
  5. C.S. Lewis – Opowieści z Narnii
  1. R. Dahl – Matylda
  2. H. Sienkiewicz – W pustyni i w puszczy
  3. F. Molnar – Chłopcy z Placu Broni
  4. F.H. Burnett – Tajemniczy ogród
  5. A. Maleszka – książka z cyklu „Magiczne drzewo”
  1. Kosik – Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
  2. St. Lem – Bajki robotów
  3. J.R.R. Tolkien – Hobbit
  4. M. Szczygielski – Czarny Młyn
  5. H. Sienkiewicz – W pustyni i w puszczy
  6. A. Czechow – Kameleon, Śmierć urzędnika
  1. Ch. Dickens – Opowieść wigilijna
  2. A. Fredro – Zemsta
  3. A. Kamiński – Kamienie na szaniec
  4. A. Mickiewicz – Dziady cz. II
  5. A. de Saint-Exupery – Mały Książę
  6. H. Sienkiewicz – Latarnik
  7. J. Słowacki – Balladyna
  8. M. Wańkowicz – Ziele na kraterze (fragm.)
  1. A. Kamiński – Kamienie na szaniec
  2. A. Mickiewicz – Pan Tadeusz
  3. A. de Saint-Exupery – Mały Książę
  4. S. Żeromski – Syzyfowe prace
  5. E. Hemingway – Stary człowiek i morze
  6. E.E. Schmitt – Oskar i pani Róża
  7. A. Fredro – Zemsta
  8. S. Mrożek – Artysta
  9. M. Wańkowicz – Ziele na kraterze (fragm.)
  10. J. Słowacki – Balladyna