Jesteśmy różni, uczymy się razem

W dniu 5.05 w naszej szkole odbyło się spotkanie warsztatowe dla szkół projektowych Szkoła z innowacją pedagogiczną Polskiego Towarzystwa Dysleksji „Jesteśmy różni, uczymy się razem”. Obchodząc Dzień Tolerancji, Praw Człowieka i Integracji Europejskiej, Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością gościliśmy online pana Przemka Staronia – nauczyciela roku 2018, etyka, filozofa, psychologa, który rozmawiał z nami o trudnych uczuciach, poczuciu izolacji, dyskomfortu, rozterkach młodzieży oraz jak sobie z nimi radzić. Otrzymaliśmy od naszego gościa wiele cennych rad i wskazówek , a nasze refleksje zobrazowaliśmy wykonując pracę projektową pt. Przebierańcy – portrety rozbieżne. Młodym artystom gratulujemy kreatywności!

Sylwia Wawrzyńska