Jedyneczka 2015

W poniedziałek dnia 23 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Piastowie odbyła się już szósta edycja Międzyszkolnego Konkursu języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii „JEDYNECZKA 2015” .

W konkursie uczestniczyli uczniowie dwóch piastowskich szkół podstawowych z klas 4-6. W ciągu 60 minut 20 uczniów mogło wykazać się wiedzą na temat życia i twórczości Wiliama Szekspira także z zakresu słownictwa gramatyki i komunikacji w języku angielskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za „sportową postawę” w trakcie trwania konkursu a nauczycielom ze Szkół Podstawowych nr 2 i 1 dziękujemy za pozytywny odzew i trud włożony w przygotowanie swoich wychowanków.

Gratulujemy uczestnikom konkursu a szczególnie laureatom. Życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy o „kraju wyspiarzy”i ich języku.

See you soon!!!

Laureaci konkursu: