W dniu 23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia 32. edycji Piastowskiej Ligii Szkolnej. Z wielką dumą informujemy, że w klasyfikacji generalnej Jedyneczka zajęła I miejsce!
Wszystkim medalistom oraz sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


































