Zakończenie roku w zerówkach

To był wyjątkowy dzień pełen radości, wzruszeń i pięknych wspomnień. Nasze najmłodsze grupy – Zeróweczki uroczyście zakończyły kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań i uśmiechów. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków i z całego serca gratulujemy im osiągnięć oraz gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole.

„Rok szkolny minął szybko nam

Choć tyle się tu działo

– był śmiech i nauka tu i tam

i razem nam się udało.

Idziemy dalej – krok po kroku

W świat liter, cyfr i zagadek.

 Ale w sercu w każdym kroku

Zerówka będzie jak mały skarbek”

Przewijanie do góry