Spotkanie z pisarzem

Takiego spotkania jeszcze nie było!

W ramach promocji czytelnictwa zaprosiliśmy do naszej szkoły najmłodszego pisarza fantasy w Polsce – pana Mateusza Cetnarskiego. Autor książek „Bright. W otchłani kłamstw”, „Bright. Upadek” oraz „Feel alive” opowiedział uczniom klas 4-8 o początkach swojej przygody z pisarstwem, o trudnościach, które musiał pokonać, i sukcesie, który osiągnął dzięki temu, że się nie poddawał. Przeczytał także fragment swojej książki, zachęcając spore grono uczniów do zapoznania się z dalszym ciągiem opowieści.

Podczas spotkania okazało się jednak, że pisanie książek nie jest jedyną pasją naszego gościa. Na zakończenie każdego występu pan Mateusz zaprezentował układ taneczny inspirowany twórczością Michaela Jacksona, którego autor jest wielkim fanem. Taniec ten wzbudził ogromne emocje i zainteresowanie całej społeczności szkolnej.

Świetny kontakt z uczniami, zdolności aktorskie i taneczne pana Mateusza sprawiły, że było to wyjątkowo atrakcyjne dla nas wszystkich wydarzenie.

Dziękujemy!