Ogólnopolski konkurs plastyczny

Drodzy uczniowie i rodzice!

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie “Ze szkolnej ławki na okładki” pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz Prezydenta Miasta Lublin, którego organizatorem jest Księgarnia Bookland. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8. Pula nagród w konkursie wynosi 25 tysięcy złotych!

Zadanie konkursowe podzielone jest na dwie kategorie:

• klasy 1-3 namaluj nową okładkę do swojej ulubionej książki,
  • Klasy 4-8 sfotografuj nową okładkę do swojej ulubionej książki.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie  www.bookland.com.pl/konkurs-ze-szkolnej-lawki-na-okladki.

Fundatorami nagród w konkursie są wydawnictwa Alexander, Zielona Sowa, Labreto, Castro, SQN, Agora, Winning Moves, Buchmann, Uroboros, Wydawnictwo WAB, Filia, Czarna Owca, No Bell, MARTEL, Trefl Books oraz Helion.  Patronem medialnym jest Polskie Radio Lublin.

Prace na konkurs należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 7.11.2024 r.