Wyniki konkursów organizowanych przez Parafię św. Michała Archanioła

29 września odbył się festyn „Michałki’ w Parafii św. Michała Archanioła. Nasi uczniowie oraz absolwenci licznie zaangażowali się w to wydarzenie.  Niektórzy pomagali przy różnych stoiskach, niektórzy robili warkoczyki, malowali maluszkom buzie itp. Wielu uczestniczyło w charytatywnym rajdzie rowerowym na rzecz powodzian organizowanym przez ks. Rafała Główczyńskiego. Dzieci z Dziecięcej Służby Maryi przygotowały piękny występ pełen śpiewu i tańca. Liczna grupa po prostu uczestnicząc w festynie, skorzystała z różnych atrakcji. Odbyły się także konkursy, które ukazały talenty naszych uczniów. W konkursie The voice of Parafia:

1 miejsce : Krzysztof Romaniuk, Jerzy Obroślak kl. 4c

3 miejsce- Wiktoria Wesołowska kl. 5a

Wyróżnienie: Bartek Romaniuk kl. 2b z siostrą Hanną

W konkursie zaśpiewali również: Dominik Run kl. 6a, Julia Piotrkowicz kl. 4c, Beata Korach kl. 4c, Łucja Nurkiewicz kl. 4c, Bogusława Madej kl. 6c, Nemika Poyarekar kl. 1b. Wszyscy zaprezentowali się bardzo wyjątkowo.

W konkursach plastycznych natomiast dzieci osiągnęły następujące sukcesy:

„Boski Zbawiciel oczami dziecka”

II miejsce : Michał Żołądkiewicz SP1 kl. 4 b

III miejsce: Beata Korach SP1 kl. 4b , Jan Telech kl. 6c

„W moim kościele jest skarbów wiele”

I miejsce : Małgorzata Dobrzyńska SP1 kl. 4a

III miejsce: Maja Górska SP1 kl. 5a

Makiety kościoła:

I miejsce: Jakub Strzelczyk kl. 6c ,

II miejsce : Adam Tarkawian kl. 4b

III miejsce: Julia Piotrkowicz, Alicja Wrońska, Maja Strzecha kl. 4c

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za każde zaangażowanie i wspólne świętowanie.