Dzień Piżamy

W piątek 4.10 odbył się w naszej Szkole już tradycyjny Dzień Piżamy. Jak co roku bawiliśmy się w szczytnym celu. Całość pieniędzy ze zbiórki w tym wyjątkowym dniu przekazana zostanie dla Fundacji Gdy Liczy się Czas na wsparcie dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych. A kwota jest niemała, bo udało nam się zebrać 1934,59zł. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji. Dziękujemy wolontariuszom, którzy zbierali datki, a przede wszystkim dziękujemy całej społeczności szkolnej, która pokazała, że potrafi jednocześnie świetnie się bawić i pomagać.

W tym dniu zorganizowany został również przez Radę Rodziców konkurs na najlepszy strój nocy, a upominki z pewnością ucieszyły zarówno małe, jak i trochę większe amatorki mody.

Zwycięzcami, a w zasadzie zwyciężczyniami w konkursu zostały

Nina Skrobot 3a, Gaja Galińska 8a, P. Urszula Romaniuk

Dziewczynom serdecznie gratulujemy, wszystkim zaangażowanym dziękujemy i zapraszamy w piżamach znów za rok.

Aleksandra Buchta-Galińska

Ewelina Grudzińska