Projekt czytelniczy „7 i więcej”

Zapraszamy do udziału w projekcie Miejskiej Biblioteki Publicznej „7 i więcej” skierowanym do uczniów naszej szkoły.

Zadaniem uczestników jest przyjemne spędzanie wakacji z książką w Bibliotece Miejskiej (przy 11 Listopada 2a lub przy Bohaterów Wolności 23) w terminie między 21 czerwca a 2 września.

Uczniowie mogą przychodzić w dowolnym terminie i na tak długo, jak chcą. Po przeczytaniu książki piszą kilka zdań na jej temat w specjalnym Dzienniczku Recenzenta. Każda wizyta w bibliotece jest potwierdzana podpisem bibliotekarza. Po przeczytaniu 7 książek uczestnik otrzymuje dyplom i nagrodę specjalną w postaci dodatkowej oceny z j. polskiego.

Formularz zgłoszenia można pobrać w bibliotece szkolnej – zapraszamy wszystkich chętnych! Szczegóły u p. M. Tarabasz oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Przyjemnych, zaczytanych wakacji!