To był wyjątkowy dzień pełen radości, wzruszeń i pięknych wspomnień. Nasze najmłodsze grupy – Zeróweczki uroczyście zakończyły kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań i uśmiechów. Jesteśmy dumni z naszych wychowanków i z całego serca gratulujemy im osiągnięć oraz gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole.
„Rok szkolny minął szybko nam
Choć tyle się tu działo
– był śmiech i nauka tu i tam
i razem nam się udało.
Idziemy dalej – krok po kroku
W świat liter, cyfr i zagadek.
Ale w sercu w każdym kroku
Zerówka będzie jak mały skarbek”



















