Zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych

 …Złap lato za rękę
Zaśpiewaj piosenkę
Dziś słońca nie będzie nam brak
Nie kryją słowiki
Talentów przed nikim
I tysiąc kolorów ma świat ….

20 czerwca 2024r. spotkaliśmy się na holu głównym szkoły by w uroczysty sposób pożegnać rok szkolny w oddziałach przedszkolnych. Dzieci zaśpiewały wakacyjne piosenki, wyrecytowały role oraz zatańczyły. Uroczystość zakończyła się przemówieniem Pani Dyrektor Urszuli Skrzypczak oraz podziękowaniami Rodziców dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli uczących w oddziałach przedszkolnych. Występ uwieńczył wspólny taniec. W swoich salach dzieci otrzymały dyplomy ukończenia zerówki oraz książki i upominki.

Życzymy Wam Drogie Dzieci radosnych i bezpiecznych i wakacji!

Wychowawczynie

Joanna Sadurek

Magdalena Motowska

Hanna Osowska

Marta Dąbrowa

Scroll to Top