„Wielkanocne zwierzątko” – wyniki

Z okazji świąt Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs techniczny na „zwierzątko wielkanocne”. Prace były tak piękne, że postanowiliśmy nagrodzić wszystkich pierwszą nagrodą. Nagrodzeni uczniowie:

Klas 0-3:

Artur i Łukasz Wolscy k. 0a, Zofia Krzywańska kl. 0a, Hanna Kulcak kl. 0a, Marcel Strzelczyk 0a, Lilianna Brożek 0a, Nowicki Franek 0a, Jan Budzyński 0a, Rosiński Tymek 0a, Michał Kaczmarczyk 0a, Anastazja Bardetska 0a, Kamil Maj 0b, Tymon Czarkowski 1b, Aleksander Senator 1b, Aleksandra Rokicka 2b, Małgorzata Dobrzyńska kl. 3a, Szymon Furmański kl. 3b, Mia Monik kl. 3b, Magda Błszczyk kl. 3c, Maja Strzecha kl. 3c, Maksym Mazilov 3c

Klasy 4-8:

Urszula Augustyniak kl. 4a, Julia Kujawa kl. 4a, Oliwer Skrzypczuk kl. 4b, Sękowski Kazimierz kl. 5a, Kacper Górski kl. 5a, Kamila Matecka kl. 5b, Arina Nikishyna kl. 5b, Julia Rokicka kl. 5b, Szymon Jakończyk kl. 6b, Patrycja Kapusta kl.  6b

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie nagród dla uczniów.

Marta Bloch

Marta Szymaniak

Scroll to Top