Wiosenny Kiermasz Książki

W dniu 21 marca odbył się w naszej szkole Kiermasz Książki. Było to prawdziwe święto dla miłośników czytania, kolorowania i rozwiązywania łamigłówek. Dziękujemy za współpracę Księgarni Tuliszków i naszym wspaniałym rodzicom, którzy na kiermasz oddali mnóstwo pięknych książek w idealnym stanie. Dzięki temu uczniowie mogli zrobić zakupy już za 1 zł!

Duży wybór książek i bardzo atrakcyjne ceny zapewniły sukces dzisiejszego kiermaszu. Dzieci kupowały nie tylko dla siebie, ale też dla młodszego rodzeństwa, rodziców czy kolegów. Cieszymy się, że uczniowie tak mądrze wydają swoje pieniądze i życzymy im przyjemnej lektury.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy przekazali książki, oraz przedstawicielek Rady Rodziców – pani Magdy Wdowińskiej-Schabek i pani Adrianny Piotrkowicz za współorganizację kiermaszu i obsługę stoiska.

Magdalena Tarabasz