Klasa 1b w konkursie „Dziki świat…”

Klasa 1b wraz z wychowawcą wzięła udział w konkursie przyrodniczym, w którym trzeba było przedstawić wybrany ekosystem. Wybraliśmy sobie piękne miejsce, a mianowicie zabytkowy Park Potulickich w Pruszkowie z ogromną powierzchnią zbiorników wodnych. Wszystkie dzieci ciężko pracowały, czego efektem jest wspaniała makieta.
Konkurs organizowany był przez firmę Cudne Manowce – wycieczki edukacyjne. Niestety nie udało nam się wygrać nagrody głównej, ale otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie, za co bardzo dziękujemy
https://m.facebook.com/story.php/?id=100075712704004&story_fbid=418603944006692
Ta praca pozwoliła nam jeszcze lepiej się poznać, pokazała jak zgodnie potrafimy współpracować w grupach, a także zobaczyć jak piękny efekt dała praca zbiorowa. Zapraszamy na krótką relację z powstawania makiety oraz efekt końcowy.

Sylwia Szwatońska

Scroll to Top