Mikołajkowe dyktando w aplikacji ZDAY

Dużych i małych entuzjastów poprawnej polszczyzny zapraszamy do udziału w dyktandzie mikołajkowym na Dyktanda.pl. Co zrobić, żeby prezent trafił w Twoje ręce? Wystarczy 6.12 o 19:00 rozwiązać w aplikacji ZDAY świąteczne dyktando. Mikołaj pamięta o wszystkich i do udziału zaprasza zarówno Uczniów, jak i Nauczycieli oraz Rodziców! Podobno w worku z prezentami kryją się książki z autografem i atrakcyjne gadżety!

Zapisy na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023

Udział jest bezpłatny! Do wygrania m.in. najnowsza książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa giełd w Warszawie i w Bukareszcie. “Po prostu to zrobić” to lektura, po którą chętnie sięgnie każdy z domowników. Opowiada o życiu w oparciu o podróże. Autor zabiera czytelników w tak skrajnie różne i ekscytujące miejsca jak wielka metropolia, dżungla czy pustynia. Książka Ludwika Sobolewskiego będzie świetnym towarzyszem długich, zimowych wieczorów.

Scroll to Top