Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzień pełen matematycznych wrażeń, entuzjazmu, rywalizacji podczas kahoota szkolnego, konkurencji sportowych połączonych z liczeniem; dużo dobrej, radosnej zabawy, ogrom emocji i śmiechu, dreszczyk obawy przed kolegami – egzaminatorami – to wszystko przeżyliśmy 16 i 17 listopada podczas obchodów  XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej Jedyneczce.

Ekspertami Tabliczki Mnożenia zostali: Roman Skonieczny, Tymur Serhiienko, Jakub Szymczak, Rafał Romaniuk, Anna Stasiak, Zuzanna Jutkiewicz, Alicja Strzelińska Maksymilian Ochnik, Szymon Safijańczuk, Taras Hladkyy, Włodzimierz Obroślak, Karol Brzeziński, Karina Molenda Piotr Senator, Piotr Sadownik oraz Wojciech Galiński.

W konkurencjach sportowych połączonych z liczeniem i tabliczką mnożenia zwyciężyli: Paweł Świstak, Piotr Dobrowolski, Jakub Korkosz, Jan Telech, Piotr Senator i Ryszard Kłosak.

Mogliśmy również podziwiać pięknie wykonane prace plastyczne uczniów, które będą nam jeszcze długo utrwalały ważną umiejętność mnożenia liczb.

Renata Pietrzak

Scroll to Top