Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj w naszej szkole obchodzimy święto nauki, święto edukacji i święto wszystkich, którzy kochają mądrość.
Okrągła 250. rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją, aby przypomnieć o roli wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu uczniów – ujawniają pasje, odkrywają talenty, pomagają poznawać świat, inspirują i motywują, są współautorami uczniowskich sukcesów.
Podczas uroczystej akademii dzieci z klas 0a, 0b i 6b w imieniu wszystkich Uczniów dziękowały Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom nie tylko za to, czego ich nauczyli, ale przede wszystkim za to, jakimi są ludźmi. Wyrazili wdzięczność za przekazywaną wiedzę, mądrość, za czas, uśmiech i pomocną dłoń.
Eleganckie stroje uczniów i nauczycieli, kwiaty i życzenia sprawiają, że święto to upływa pod znakiem radości i w niezwykle ciepłej atmosferze.
Magdalena Motowska

Scroll to Top