Narodowe Czytanie 2023

W sobotę 9 września o godzinie 11.00 w parku przy Willi Millera w Piastowie odbyło się 12. Narodowe Czytanie. Tegoroczną lekturą było „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Fragmenty tej książki czytali przedstawiciele urzędu miasta, nauczyciele i uczniowie piastowskich szkół. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy ósmej – Amelia Margańska i Hanna Rędzińska pod opieką pani Aleksandry Tandeckiej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne wydanie lektury oraz bilet do kina na wybrany seans.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury: https://mokpiastow.pl/2023/09/12/narodowe-czytanie-fotorelacja/

Kilka dni temu wróciliśmy do nauki po wakacyjnej przerwie. Na dobry początek klasy szóste w ramach lekcji języka polskiego podjęły nietypowe wyzwanie: połączyć kodowanie z gramatyką. Udało się!

Scroll to Top