Obiady w szkole

Szanowni Państwo!

W imieniu filmy Czplar Usługi Gastronomiczne informujemy, że:

-Przyjmowanie zapisów na obiady oraz generowania loginu i hasła dla nowych osób odbywać się będzie w dniach 30-31.08.2023 oraz 04.09.2023 w sali stołówki w godzinach 9:00-13:00.

-Osoby które zgłaszają dziecko na obiady pierwszy raz, otrzymają login hasło do aplikacji JEM W SZKOLE, przez którą dokonywane będą opłaty. Rodzice otrzymają również  chip przypisany do danego dziecka, którym dziecko będzie odbijało swoją obecność na posiłku.

-Osoby, które kontynuować będą żywienie dziecka, a w zeszłym roku miały założoną aplikację JEM W SZKOLE  i zarejestrowane dziecko, nie muszą ponownie zapisywać dziecka na nowy rok szkolny. Opłacenie abonamentu w aplikacji będzie równoznaczne z zapisem dziecka.

-Aby zapisać dziecko, wymagany jest tylko nr telefonu oraz adres email, na który zostaną przesłane dane do logowania się do aplikacji.

Szczegółowe informacje na temat systemu Jem w szkole można znaleźć w pliku.

Scroll to Top