Zaproszenie na zajęcia rozwijające dla klas 7 i absolwentów

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Serdecznie zapraszamy absolwentów szkół podstawowych oraz siódmoklasistów na wyjątkowe akademickie zajęcia LOGOS – dla ciekawych świata, które organizujemy dla Was w dniach: 28 sierpnia – 01 września 2023 r. w budynku Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie przy ul. 11 Listopada 2A w Piastowie.

Dołącz do grona Uczestników warsztatów: chemicznych, geograficznych, matematycznych, biologicznych, informatycznych i językowych. Zajęcia będą prowadzone przez naszych nauczycieli z oddziałów dwujęzycznych, przygotowujących do międzynarodowej matury IB  oraz przez wykładowców akademickich.

Rejestracja na zajęcia rozpocznie się w drugiej połowie lipca w formie elektronicznej -na stronie internetowej liceum. Szczegółowy plan zajęć, zapisy oraz informacja o odpłatności pod linkiem – https://logos.lopiastow.pl/

Dojazd do szkoły: pociągiem (stacja PKP Piastów) oraz autobusami 716, 717 lub linią P1.

Przyjdź – naprawdę warto!

Hanna Babikowska

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie

Scroll to Top