Książki w j. angielskim i ukraińskim

Świetne wieści na początek marca! Właśnie otrzymaliśmy paczkę darmowych książek dla naszych uczniów od Fundacji Powszechnego Czytania. Mamy kilkadziesiąt książek w języku angielskim i ukraińskim wysyłanych do szkół, bibliotek i innych instytucji w ramach akcji #KsiążkaChroni.

Książki w języku angielskim dostarczyła organizacja International Book Project z Kentucky, książki w języku ukraińskim są darem wydawców z Ukrainy. Książka cegiełka („Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie”) powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów.

Serdeczne podziękowania dla Fundacji Powszechnego Czytania i Wydawnictwa Nowa Era.

Szkoła otrzymała książki nieodpłatnie, ale zachęcamy wszystkich, którzy mogą wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę, do dokonywania dobrowolnych wpłat na rzecz fundacji. Link do wpłaty: https://fpc.org.pl/kim-jestesmy/wspieraj/ Każde wsparcie dla Fundacji (nawet 10 zł) to kolejna książka, którą możemy przekazać potrzebującym.

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top