To był wieczór (w bibliotece)!

Wystawa nowości w bibliotece przyciągnęła wielu amatorów książek, którzy z nieskrywaną przyjemnością rozłożyli się na szkolnym korytarzu, zatapiając się w lekturze. Ale podczas dzisiejszego spotkania mieliśmy także inne atrakcje – pani Sabina i pan Jacek Furmański zorganizowali wieczór poezji śpiewanej połączony z warsztatami twórczego pisania, młodszych uczniów wciągnęła tajemnicza sprawa naszych ulubionych detektywów, Lassego i Mai – tym razem w wersji filmowej, a jeszcze inni relaksowali się przy muzyce i kolorowankach. Wspólne dyskusje, zabawy, czytanie w namiocie (!) – to jest pomysł na integrację!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy postanowili spędzić ten wieczór w szkole. Warto było!

Nowości zakupiono w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Magdalena Tarabasz

Scroll to Top