VIII Turniej finałowy 2022

W dniu 13 czerwca odbył się w Warszawie VIII TURNIEJ FINAŁOWY 2022 ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”, w którym udział wzięło 680 dzieci. Nasze dzieciaki tym razem bez podium, ale wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, bo naprawdę pięknie grali i walczyli o swoje pozycje, które przy tak dużej konkurencji były naprawdę dobre. Najwyżej w swoich kategoriach uklasyfikowali się dzisiaj:
1. Alicja Strzelińska, klasa 3 c – 7 miejsce
2. Wiktoria Wesołowska, klasa 2 a – 8 miejsce
3. Anna Stasiak, klasa 3 b – 18 miejsce
4. Wojciech Sosin, klasa 2 a – 20 miejsce
Wyniki rozgrywek dostępne są na stronie http://www.chessarbiter.com/
Ogromne brawa dla naszych cudownych pierwszoklasistów, dla których były to pierwsze zawody, pierwsze tak duże emocje, a tak doskonale sobie poradzili.
Wielkie podziękowania składamy również opiekunom, bez których dzisiaj  nie dalibyśmy sobie rady.
Sylwia Kielan
Scroll to Top