Wyniki konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Z radością przekazujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Uczestnicy tegorocznej jesiennej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując zaangażowanie w naukę i ambicję. A oto lista laureatów: Klasy 1 Beata Korach 9 miejsce w kraju, Adam Marczak 18 miejsce w kraju, Robert Malinowski 19 miejsce w kraju, Ignacy Woźniak 19 miejsce w kraju, Bartek Rossa 23 miejsce w kraju, Aleksandra Strzelczyk 23 miejsce w kraju, Maja Sześciorka 23 miejsce w kraju, Mateusz kłos 24 miejsce w kraju. Klasy 2: Zofia Mrożek 20 miejsce w kraju, Wojciech Sosin 24 miejsce w kraju. Klasy 3: Alicja Sobczyńska 14 miejsce w kraju, Julia Rokicka 18 miejsce w kraju.
Justyna Wieliczko
Bożena Maroń
Agnieszka Kowalewska
Scroll to Top