Karnawał w oddziałach przedszkolnych

We wtorek 25 stycznia do oddziału przedszkolnego 0b przybyły: Księżniczki, Syrenki, Elzy, Dżasmina, Czarownica, Biedroneczka, Kotek, Smok i wiele innych bajkowych postaci, aby wziąć udział w zabawie karnawałowej. Wszyscy doskonale się bawili, brali udział w konkursach oraz takich zabawach jak „Witam wszystkich…”, „Gorący balon”, „Wróżka”, „Balonowa matematyka” czy „Balonowy pociąg”.

Maria Bożek

Karnawału ciąg dalszy…

Tym razem 15 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego 0a przygotowały swoje kolorowe i ulubione przebrania by wziąć udział w zabawach karnawałowych, konkursach i tańcach. Po skosztowaniu przysmaków przygotowanych przez rodziców, dzieci bawiły się w rytmie wesołych i skocznych melodii. Był to czas pełen zabawy i uśmiechu, który z pewnością na długo zostanie w ich pamięci.

Joanna Sadurek

Scroll to Top