Nasi uczniowie w finale mistrzostw „Futsal gram”

W miniony weekend reprezentacja naszej szkoły, po zajęciu drugiego miejsca w turnieju eliminacyjnym, wzięła udział w finałach mistrzostw polski szkół podstawowych turnieju „Futsal gram” rozgrywanego w Stegu Arena w Opolu. W turnieju rywalizowało 8 najlepszych szkół wyłonionych w turniejach eliminacyjnych. Udział w tym turnieju okazał się niezwykłą przygodą dla każdego z tych chłopców, a możliwość rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w piłce halowej cennym doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w ich dalszej przygodzie ze sportem. Nasz drużyna w całym turnieju została sklasyfikowana na miejscach 5-8. W każdym ze spotkań można było zaobserwować niezwykłe zaangażowanie każdego z zawodników, którzy na parkiecie opolskiej areny zostawili sporo zdrowia i godnie reprezentowali naszą szkołę. Poza rozgrywkami finałowymi chłopcy wzięli udział w testach szybkości, wytrzymałości oraz czasu reakcji na profesjonalnym sprzęcie, który na co dzień służy do testowania najlepszych zawodników w kraju i za granicą. Harmonogram turnieju był niezwykle napięty, natomiast w wolnym czasie udało się zwiedzić opolski rynek oraz stare miasto, na którym odbywał się coroczny jarmark bożonarodzeniowy. Chłopcy z tego turnieju przywożą duży bagaż piłkarskich doświadczeń oraz ogromnych emocji i niezapomnianych wspomnień.
Skład zespołu: Michał Zawadzki, Maciej Koguciuk, Taras Hladky, Bartosz Piotrowski, Filip Papiernik, Aleksander Zawadzki, Szymon Mrożek.
Trener: Mateusz Frączek

Scroll to Top