ŚwiętujeMy w świetlicy!

Jeszcze nie tak dawno, w dniu 10 listopada o godzinie 11.11, wraz z całą społecznością szkolną śpiewaliśmy Hymn Polski… Wcześniej poznaliśmy ważne dla każdego człowieka i państwa słowa: ,,niepodległość”, ,,wolność”. Słuchaliśmy pieśni z roku 1918 i opowieści o wielkich postaciach z tamtych lat. Dzieci razem z wychowawcami świetlicy ozdobiły naszą salę biało-czerwonymi dekoracjami patriotycznymi.
A już 19 listopada, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, świetliczaki dowiedziały się, jakie prawa przysługują dzieciom, jak dorośli o nie powinni dbać i co zrobić, gdy te prawa nie są przestrzegane. Dla nas dorosłych jest to także bardzo ważne! Tym razem prace naszych uczniów miały kolor niebieski – kolor fundacji UNICEF, która pomaga dzieciom na całym świecie.
Wychowawcy świetlicy

Scroll to Top