Znamy skład reprezentacji turniejowej

W dniu dzisiejszym rozegrał się ostatni pojedynek eliminacyjny przed wielkim turniejem szachowym, który odbędzie się już 9 listopada w Warszawie. Wiktoria Wesołowska z klasy 2 a i Zofia Mrożek z klasy 2 b walczyły o dostanie się do ścisłej szóstki, która będzie reprezentowała naszą szkołę na turnieju. Walka była zacięta, a partia rozgrywała się na jednym z dwóch szkolnych stolików szachowych, które zostały zakupione przez radę rodziców JEDYNECZKI. Serdecznie dziękujemy za ten wyjątkowy zakup i mamy nadzieję, że jeszcze wiele partii się na nich rozegra. Dzisiaj wygrała Wiktoria, której serdecznie gratulujemy. Teraz trzymamy kciuki za całą naszą reprezentację na turnieju, w skład której wchodzą:
Alicja Strzelińska – klasa 3 c
Jakub Strzelczyk – klasa 3 c
Jan Nowakowski – klasa 4 a
Taras Hladkyy – klasa 4 b
Wiktoria Wesołowska – klasa 2 a
Ignacy Czarnecki – klasa 2 a

Powodzenia kochani!

Sylwia Kielan

Scroll to Top