„Niewyobrażalne lato – w te wakacje napiszę książkę”

Zapraszamy do udziału w  konkursie literackim „Niewyobrażalne lato – w te wakacje napiszę książkę!” organizowanym przez Klub Kultury „Wola” filia Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” razem z  Wydawnictwem Pactwa oraz platformą Loloki.pl.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 15 lat, a polega na napisaniu opowiadania luźno inspirowanego  twórczością Stanisława Lema.

Zasady konkursu są proste:

1. Warunkiem uczestnictwa  jest wysłanie formularza zgłoszeniowego na konkurs, dostępnego na stronie internetowej Klubu Kultury „Wola” w zakładce „Zapisy na zajęcia”   https://wola.dworek.eu/
2. Zapoznanie się z regulaminem konkursu, dostępnym również na stronie internetowej.

3. W trakcie trwania konkursu odbyły się trzy spotkania online  z jurorkami, które przybliżyły uczestnikom swoje pisarskie epizody – transmisje online dostępne tu:

4. Opowiadanie (nie więcej niż 20 stron tekstu czcionką Times New Roman rozmiar 12 lub analogiczną) należy wysłać do 31.12.2021 r. (z możliwością przedłużenia) w formacie .pdf na adres mailowy   wola@dworek.eu lub w formie wydruku komputerowego na adres korespondencyjny: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, 30-218 Kraków.5. Najwyżej ocenione prace ( 5 opowiadań) zostaną opublikowane w zbiorze opowiadań, złożonym przy współpracy z Wydawnictwem Pactwa. Dodatkowo książka zostanie zilustrowana i dostarczona do rąk laureatów.
W załączniku wysyłam plakat i grafikę na media społecznościowe.

Informacja o konkursie:   https://wola.dworek.eu/konkurs

Scroll to Top