Pomoc dla Basi

A gdyby tak wszystko co znasz, nagle znikło…?

Małej Basi, uczennicy 2 klasy Zespołu Szkół Specjalnych w Pruszkowie, w jednym momencie skończył się świat, który zna. Dziewczynka w wakacje straciła oboje rodziców i trafiła do rodziny zastępczej. Nic nie zwróci Basi dawnego życia, ale my wszyscy możemy stać się częścią początku Jej nowej rzeczywistości.
Szkolny Klub Wolontariatu zwraca się z prośbą do całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Piastowie o wsparcie rzeczowe dla Dziewczynki. To, czego na ten moment potrzebujemy, to ubrania na sezon jesienno-zimowy w rozmiarze 152cm-158cm, obuwie rozmiar 35 oraz artykuły szkolne i zabawki. Jeżeli jesteście Państwo w stanie wesprzeć naszą akcję, prosimy o przynoszenie wyżej wymienionych artykułów do pojemników umieszczonych w wiatrołapie szkoły do dnia 8.10.2021.

Dobro wraca, a wspólnie możemy więcej.

Z serdecznymi podziękowaniami
Szkolny Klub Wolontariatu

Scroll to Top