Wsparcie dla OSP w Piastowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na rozbudowę strażnicy OSP w Piastowie, przy ulicy Warszawskiej 24.

Ciągły rozwój jednostki i nowe wymagania, którym stawiamy czoła, zmusiły nas do rozbudowy strażnicy o dodatkowe miejsce garażowe dla pojazdu, który niebawem otrzymamy. W nowo wybudowanej części znajdzie się również dodatkowa szatnia dla strażaków-ochotników, nieposiadających dotychczas swoich szafek ubraniowych z uwagi na brak miejsca.

Jako prężnie działająca jednostka stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i zawsze pomagamy potrzebującym. Nigdy nie myśleliśmy, że będziemy musieli prosić Państwa o pomoc finansową, jednakże panująca pandemia SARS-CoV-2 (Covid-19) niespodziewanie mocno nas ograniczyła i nie pozwoliła na uzbieranie wszystkich potrzebnych środków finansowych na tę inwestycję.

Szacowany koszt inwestycji wyniesie około 200.000 złotych i prace z nią związane w dużej mierze zostaną wykonane w czynie społecznym przez strażaków. Lecz bez przychylności mieszkańców, sponsorów, firm oraz instytucji zewnętrznych nie jesteśmy w stanie sami finansowo zrealizować ważnego przedsięwzięcia w piastowskiej strażnicy!

Szczegóły zbiórki na stronie https://zrzutka.pl/2e6xcc

Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc, teraz My liczymy na Państwa! 🙂

Za wszelaką pomoc oraz najmniejszą „cegiełkę” będziemy serdecznie wdzięczni!

 

Scroll to Top