Moc prezentów UNICEF

Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, cieszy nas także, gdy jesteśmy nimi obdarowywani. Niestety na świecie są dzieci, dla których największym marzeniem jest być zdrowym, prawidłowo się rozwijać oraz chodzić do szkoły i uczyć się. Jest wielu dobrych ludzi, którzy niosą pomoc dzieciom dotkniętym skutkami kataklizmu czy mieszkającym w najbiedniejszych regionach bez odpowiednich warunków do życia. I my także możemy pomóc. W ramach akcji edukacyjnej „Moc prezentów UNICEF” w naszej szkole wkrótce odbędzie się zbiórka pieniężna na zakup i dostarczenie środków humanitarnych dla dzieci z najbiedniejszych zakątków świata.

A już dziś zapraszamy Was do obejrzenia filmu przygotowanego przez UNICEF Polska o działaniach w ramach akcji „Prezenty bez pudła„.

Agnieszka Opiatowska
Magdalena Tarabasz

Scroll to Top