Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Biblia i Przypowieści Biblijne”

Miło nam poinformować, że 30 listopada 2020 r. po raz kolejny odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z wiedzy biblijnej „Biblia i Przypowieści Biblijne”. Czternastu uczniów „Jedyneczki” przystąpiło w 2 kategoriach wiekowych do konkursu, który został przeprowadzony w trybie online.
Jeden z naszych uczniów został w szczególny sposób wyróżniony:
Michał Dobrzyński z kl. 5a – za zajęcie 7. miejsca – dyplom wyróżnienia.

Ponadto uczestnicy: Bartosz Piotrowicz kl. 5a, Michał Rzepiński kl. 7b, Natalia Tracz kl. 8a, Gabriela Guzewicz kl. 8c, Krzysztof Gontowski kl. 8d, Aleksandra Rowińska kl. 8d, Maja Mroczek kl. 8d, Martyna Wieśniuk kl. 8d, Rafał Gajowiak kl. 8a, Aleksandra Baran kl. 8c, Maciej Władykin kl. 8c, Michalina Dobek kl. 8a, Filip Papiernik kl. 7c – otrzymali dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.
Marzena Waszczak
Marta Bloch

Scroll to Top