Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w czasie ferii

W związku z trwającą kwarantanną narodową i wynikającymi z niej licznymi ograniczeniami, w szczególności dotyczącymi kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych dzieci i młodzieży oraz w odpowiedzi na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki pragnę poinformować,  że w okresie ferii zimowych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszkowie zapewniamy dzieciom i młodzieży wsparcie w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Codziennie od 04.01.2021 r. do 15.01.2021 r. w godzinach 8:00-18:00 specjaliści naszej poradni pełnią dyżur telefoniczny pod numerem 22 758 86 29 oraz dyżur mailowy kontakt@pruszkowporadnia.pl.

Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło bezpłatną infolinię pod numerem 800 080 222.

Ponadto pragnę poinformować, że po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się istnieje możliwość uzyskania bezpośredniej pomocy na terenie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Pruszkowie, ul. Gomulińskiego 2. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym na terenie naszej Poradni nadal obowiązują Procedury Bezpieczeństwa dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Aktualności.

Życząc miłych i bezpiecznych Ferii Zimowych pozdrawiam serdecznie.
Monika Gromadzińska- Miszczak
Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Pruszkowie

Scroll to Top