Biblioteka w nowej odsłonie już od poniedziałku

Drodzy Uczniowie!
Wielkimi krokami zbliża się Miesiąc Bibliotek Szkolnych i nasza biblioteka, chociaż jest w trakcie wielkich zmian, także będzie świętować. Uruchomiliśmy system e-biblio, który usprawni pracę i da nam wszystkim wiele nowych możliwości. Wprawdzie w związku z koniecznością wprowadzenia do bazy danych całego księgozbioru czeka nas jeszcze trochę utrudnień, ale mamy też dobre wieści: od najbliższego poniedziałku (28.09.2020) poza lekturami możecie już wypożyczać wiele innych książek.

Proponujemy Wam serie:
Martynka, Koszmarny Karolek, Najfutbolniejsi, Tajemnica… (Lasse i Maja), Zaopiekuj się mną, Hania Humorek, Dziennik Cwaniaczka, Magiczne drzewo, Baśniobór, Jak wytresować smoka, Domek na drzewie, Felix, Net i Nika, Kroniki Archeo, Mikołajek, Nela, Zwierzęta świata, Tomek Łebski, Harry Potter, Kroniki Jaaru, Chowańce, Wojownicy, Percy Jackson i bogowie olimpijscy, Magnus Chase i bogowie Asgardu, Kroniki rodu Kane

oraz książki poszczególnych autorów:
Grzegorza Kasdepke, Renaty Piątkowskiej, Marcina Szczygielskiego, Anny Onichimowskiej, Ulissesa Moora, Moony Witcher, Edmunda Niziurskiego i in.

Kto czyta, temu nazwiska te i tytuły nie są obce. A kto jeszcze ich nie zna, ma doskonałą okazję, by zaprzyjaźnić się z książką.

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do odwiedzania naszej biblioteki i przypominamy o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19. Regulamin biblioteki jest dostępny na stronie:

Regulamin biblioteki przy Szkole Podstawowej nr 1 w czasie epidemii COVID

a także na tablicy przed wejściem do biblioteki.

Magdalena Tarabasz

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

Wisława Szymborska

Scroll to Top