„Cudaki-zdrowiaki”

Podczas trwającej tęsknoty  za szkolnymi murami  wychowawczynie grup „0” postanowiły utrwalić wiedzę swoich wychowanków z zakresu niedawno omawianych na zajęciach warzyw i owoców, które są podstawowym składnikiem zdrowego odżywiania. Panie ogłosiły konkurs pod hasłem „Cudaki-zdrowiaki”, w którym zadaniem dzieci było stworzenie warzywno-owocowej kukiełki. Dzieciaki użyły swojej niezwykłej wyobraźni i wyczarowały cudowne zwierzaki-cudaki, które rozweseliły nam wszystkim czas rozłąki. Komisja konkursowa, w składzie: Sylwia Kielan, Paulina Płuciennik-Cioch i Justyna Wieliczko, miała nie lada zadanie do wykonania, gdyż wszystkie prace są piękne i ciekawe. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Kornelia Ciąćka, grupa 0a  oraz Wiktoria Wesołowska, grupa 0b

II miejsce  – Oliwier Skrzypczuk, grupa 0a

III miejsce  – Aleksander Kubiński, grupa 0a

 Wyróżnienia: Maja Górska, grupa 0b,   Wiktor Stajniak, grupa 0a oraz Jakub Szymczak, grupa 0a

Wyróżnienia specjalne (za największy wkład pracy): Metehan Sahin, grupa 0a oraz Antoni Wojtasik, grupa 0a

Scroll to Top