Wyniki konkursu mitologicznego

Na przełomie lutego i marca odbył się w naszej szkole Konkurs Mitologiczny. Nagrody były przyznawane w dwóch kategoriach: „Opowieść z wykorzystaniem mitologicznych związków frazeologicznych” i „Album mitologiczny”. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością mitologii i związków frazeologicznych z nią związanych, ale również umiejętnością tworzenia poprawnych tekstów i kreatywnością.

Zwycięzcami w kategorii „Opowieść z wykorzystaniem mitologicznych związków frazeologicznych” są:

I miejsce – Agata Narożny

II miejsce – Zuzanna Machera

III miejsce – Michał Rzepiński

Wyróżnienie: Franciszek Pakuła

Natomiast w kategorii „Album mitologiczny” zwyciężyli:

I miejsce – Oliwia Kacprzak

II miejsce – Emilia Mnich

III miejsce – Krzysztof Rzewuski

Wyróżnienie – Tomasz Machnio, Kamila Królak

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

 

Sabina Furmańska

Magdalena Horbot

 

Scroll to Top