Maksymilian Skiba z kl. 8a laureatem konkursu „(Nie)zwyczajna świętość”

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1, Maksymilian Skiba zajął drugie miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie pt. „ Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem „(NIE)ZWYCZAJNA ŚWIĘTOŚĆ”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawowa nr 50 w Lublinie, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, w trudnym czasie kwarantanny. Maksymilian napisał pracę literacką na temat: „Moje spotkanie ze świętym”.  W swojej pracy wykazał się wrażliwością na drugiego człowieka i przedstawił ważne wartości życiowe. Ukazał, że każdy z nas może stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia.

Maksymilianowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Marta Bloch

 

 

Scroll to Top